WWW.FLORISTUSKOLA.COM

Floristikas apmācība video formātā. Tās plusi salīdzinot ar online mācībām.

Ideja veidot video apmācību dažādu floristikas tehnisko paņēmienu apgūšanai radās jau sen. Arī iepriekšējo gadu mājsēdes laiks deva vēl vienu stimulu to realizēt.

Mācot floristiku daudzu gadu garumā “Floristu skolā A-Ž”,  jau bija radusies saprašana, ko var un ko nevar iemācīt ar video palīdzību. Mēģinājām arī pāris nodarbības novadīt Zoom platformā, bet sastapāmies ar vairākām problēmām, kas bija nedaudz traucējošas.

Apskatīsim dažas no tām.

  1. Ne vienmēr visi dalībnieki varēja atrast vienu laiku, lai varētu pieslēgties online stundai.

Floristikas apmācību video lapa ir pieejama jebkurā sev vēlamajā laikā un vietā un neierobežotu reižu skaitu.

  1. Video apmācībās ir vieglāk nodrošināt vajadzīgos materiālus, jo vispirms var apskatīties, kas būs nepieciešams konkrētajam darbam un pēc tam piemeklēt materiālus.
  2. Online apmācībās laiks ir ierobežots un ne visiem dalībniekiem ir vienāds darba temps. Savukārt floristikas video apmācībās vienu darbu vari veikt neierobežotu laiku, sev vēlamajā darba tempā. Daudzi floristikas tehniskie paņēmieni ir samērā vienkārši un tos apgūt pa spēkam ir katram.

Izveidojot darbus, kas tiek piedāvāti floristikas video apmācību lapā protams ir jādomā kā pēc tam tos realizēt praksē. Un tas jau būs atkarīgs no katra uzkrātās zināšanu bagāžas un pieredzes.

Tātad, mēģināsim īsi izskaidrot, kā ir veidotas mūsu floristikas apmācības video lapa.

Katrs video ir apmēram 3-10 minūšu garš. Pirms katra video ir īss apraksts par nepieciešamajiem materiāliem, instrumentiem un arī kāds īpašs padoms.

Tālāk soli pa solim seko visu darbību video. Pie katras darbības ir apraksts angļu valodā, kas konkrētajā brīdī tiek darīts. Pat, ja Jūs nesaprotat angļu valodu, viss ir skaidri parādīts un ir arī iespēja jebkurā brīdī ar mums sazināties rakstiski ja kaut kas tomēr nav līdz galam izprotams.

Katru mēnesi tiek pievienoti jauni video un šobrīd jau ir vairāk kā 50 dažādi floristikas apmācības video.

Ko tad Jūs varēsiet iemācīties?

Kā izveidot karkasus pušķiem, kā pašam izgatavot traukus ziedu kompozīcijām un tos piepildīt, kā izmantot parafīnu, kā izveidot dažādus vainagus, kā izveidot sēru pušķus, kā izveidot tērpa rotas, kā balināt augus, veidot bareljefus, kā izveidot interesantus, bet vienkārši izveidojamus dāvanu dekorus, kā veidot karkasus no stieplēm, zariem, salmiem. Kā pašam izveidot savu mazo dārzu stikla traukā un daudz citu radošu ideju.

Kam ir iespēja redzēt mūsu video?

Mūsu lapā www.floristuskola.com ir pieejami bezmaksas video kur katram interesentam ir iespējas redzēt, kas notiek mūsu floristu skolā, kādas ir eksāmenu darbu izstādes, kādos mācību ceļojumos esam bijuši.

Otrā daļa – maksas,  kur var praktiski iemācīties dažādus floristikas tehniskos un mākslinieciskos paņēmienus. Jūs varat iegādāties abonementu uz mēnesi vai gadu – attiecīgi par 25 vai 95 eiro. Iegādājoties abonementu, Jūs iegādājaties pilnīgi VISUS video. Gan tos kas ir bijuši publicēti iepriekš gan dotā mēneša video. Gada abonementi ,protams, iegūst arī visa nākamā gada video.

Jebkurā laikā Jūs varat pieslēgties un skatīties floristikas apmācību video neierobežotu reižu skaitu. Gada abonementi var arī bez maksas savā datorā ielādēt Aijas Žagariņas grāmatu “Pušķi”. Šo grāmatu var arī iegādāties online formātā neesot abonementam. Papildus var iegādāties arī grāmatas “Konstrukcijas ziediem” un “Līgo”, kuru autore arī ir Aija Žagariņa.

Kā var norēķināties, lai kļūtu par abonementu? Šis jautājums parasti ir pirmais, kas tiek uzdots.

Ja Jums ir Pay Pal konts – norēķins ir pavisam vienkāršs. Ja Jums tāda nav – droši sazinieties ar mums elektroniski uz mūsu e-pasta adresi info@floristu-skola.lv un mēs atradīsim norēķina iespēju.

Esiet radoši, izmēģiniet mūsu piedāvātās tehnikas, iedvesmojaties jauniem darbiem un esiet atvērti jaunumiem un tad viss ir iespējams.

Uz tikšanos www.floristuskola.com