MEISTARKLASE

MEISTARKLASE

LFA BIEDRU SAPULCE

Kolumbija

2023

www.floristuskola.com Floristikas video apmācību lapa

Februāris / 2023 Aija Žagariņa

Floristikas apmācība video formātā. Tās plusi salīdzinot ar online mācībām.
Ideja veidot video apmācību dažādu floristikas tehnisko paņēmienu apgūšanai radās jau sen. Arī iepriekšējo gadu mājsēdes laiks deva vēl vienu stimulu to realizēt.

Latvijas floristu apvienība / LFA

Oktobris / 2022 Gunita Lazdiņa

1.oktobrī Bulduru dārzkopības vidusskolā notika Latvijas Floristu apvienības kopsapulce.

Kopsapulcei bija vairāki mērķi.

Eiropas kauss floristikā 2022

Septembris / 2022 Gunita Lazdiņa

Eiropas čempionāts floristikā 2022. Katovice/Polija
Eiropas čempionāts floristikā bija plānots jau 2020 gadā, bet vispasaules sērgas dēļ tas tika atlikts 2 reizes. Kā noslēguma vakariņās teica Polijas floristu apvienības prezidents – 2020. gadā mūs apstādināja sērga, 2021. gadā mums nebija motivācijas ( ierobežojumi, maskas, sertifikāti utt.), tad šogad mūs vairs neapturēja nekas.

Ventspils ziedu paklāju festivāls

2022 /Augusts Aija Žagariņa

 Šogad pēc divu gadu pārtraukuma Ventspilī, atkal norisinājās ziedu paklāju festivāls ar devīzi – “DZIMŠANAS DIENAS TORTE”.  Šis bija divdesmitais ziedu paklāju festivāls pēc kārtas.

Jau 2020. gadā visi ar lielu nepacietību gaidīja šo floristu svētku un festivāla kulmināciju. Bet sākās vispasaules sērga, kam sekoja divu gadu pārtraukums un nu beidzot šā gada augusta sākumā atkal notika šis ilgi gaidītais pasākums.

“Floristu skola A-Ž” Valensijā

2022 /Augusts Aija Žagariņa

Jūnija sākumā mūsu floristu draugi no Spānijas, Valensijas uzaicināja “Floristu skolas A-Ž”
  pasniedzējas piedalīties ziedu skulptūru objektu veidošanā.  Kopumā bija aicināti vairāku valstu – Latvijas, Nīderlandes, Beļģijas, Japānas, Ukrainas, Itālijas, Spānijas un Slovēnijas, floristikas skolu pasniedzēji, lai kopā ar spāņu floristiem veidotu instalācijas.